Jau otro gadu pēc kārtas janvārī, Rīgas cirkā ierodas profesionālie

              

&: BRĪNUMU PILNA PASAULE
 
Pusgada laikā kopš festivāla oficialās izsludināšānas Rīgas Cirks ir saņēmistuvi pie piecdesmit dažādu cirka skolu,studiju un individuālo izpildītāju pieteikumus dalībai festivālā.Turpat no simts dažādiem piedāvātajiem cirka numuriem jeb priekšnesumiem kompetenta festivāla atlases komiteja ir izvēlējusies labākos un spilgtākos jaunos māksliniekus ar apmēram 30 numuriem
sikak...

&: TIEK DOTS STARTS
 Godātie skatītāji! Paziņojam, ka 2012.gada 13.janvārī tiek dots starts jau 2.Starptautiskajam cirka mākslas festivālam ZELTA KĀRLIS.
sikak...


Jau otro gadu pēc kārtas janvārī, Rīgas cirkā ierodas profesionālie cirka mākslinieki, lai piedalītos Starptautiskajā cirka festivālā „Zelta Kārlis- 2012”. Festivāla mērķis ir attīstīt labas cirka tradīcijas un sekmēt mākslinieku apmaiņu starp Latviju, Eiropu un citām pasaules valstīm.  

Šogad, dalībai festivālā ir pieteikušies mākslinieki no 11 pasaules valstīm- ASV, Lielbritānijas, Francijas, Krievijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Portugāles, Zviedrijas un Šveices. Kopā tie ir 30 priekšnesumi visdažādākajos cirka žanros. 

Festivāla dalībnieku vidū būs mākslinieki, kuri strādājuši gan pasaules slavenajā Kanādas cirkā Cirque du soleil, gan mākslinieks- ekstrēmists, kurš žonglēs ar strādājošiem motorzāģiem, gan varenās Krievijas cirka kompānijas Rosgoscirk jaunās paaudzes zvaigznes. Šā gada festivāla intriga ir lielā klaunu konkurence, kas draud izvērsties īstā vispasaules klaunu parādē.

Festivālā piedalīsies arī īpaši uzaicinātie viesmākslinieki, kuri pārsteigs skatītājus ar krāšņiem priekšnesumiem.  


  

     
  SERGEJEVS DESIGN